برگزاری دوره دیجیتال مارکتینگ در تیوان/ متخصص رشد کسب و کار در فضای دیجیتال شوید

برگزاری دوره دیجیتال مارکتینگ در تیوان/ متخصص رشد کسب و کار در فضای دیجیتال شوید

شصت و پنجمین دوره جامع مدیریت دیجیتال مارکتینگ توسط آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان و با مشارکت باشگاه کارآفرینی تیوان برگزار خواهد شد.

این روزها اکثر کسب و کارها به دنبال افزایش فروش خود در فضای دیجیتال هستند. از این رو رقابت شدیدی در بازار دیجیتال ایجاد شده است. اما در این رقابت کدام کسب و کار موفق خواهد شد؟ ‍پاسخ شفاف است کسی که به خوبی این فضا را می‌شناسد، از ظرفیت های ان به خوبی اگاه است، بازاریابی می‌داند و توانایی استفاده ی حداکثری از ابزارهای دیجیتال در جهت جذب مشتریان جدید و افزایش فروش را داشته باشد.

آنچه گفته شد با دانش دیجیتال مارکتینگ بدست می آید. دانشی که کلید موفقیت کسب وکارها در فضای دیجیتال است و یادگیری آن مزیت رقابتی بالایی ایجاد می کند.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ اولین موسسه تخصصی دیجیتال مارکتینگ در ایران است که هم اکنون دوره مدیریت دیجیتال مارکتینگ آن با ۲۰۰ ساعت آموزش تخصصی و کارگاهی جامع ترین دوره دیجیتال مارکتینگ در ایران محسوب می شود.

دانشجویانی که قصد دارند در این حوزه جذاب متخصص شده و آینده شغلی خود را تضمین کنند، می‌توانند کامل‌ترین و آخرین سرفصل‌های دیجیتال مارکتینگ را در این دوره آموخته و توانایی و مهارت خود در این زمینه را افزایش دهند.

اساتیدی که در این دوره به ارائه درس می‌پردازند، منتخبی از بهترین‌های حوزه خود بوده و با برخورداری از صلاحیت‌های علمی و حرفه‌ای، بهترین فرد برای راهنمایی دانشجویانِ دیجیتال مارکتینگ هستند.

اصول دیجیتال مارکتینگ، راه‌اندازی و مدیریت سایت وردپرسی، بازاریابی محتوایی و شبکه‌های اجتماعی، مبانی مدیریت سئوی سایت، گوگل آنالیتیکس، گوگل ادز و گوگل تگ منیجر، ایمیل مارکتینگ، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و استراتژی دیجیتال مارکتینگ کارگاه های این دوره‌ی جامع به شمار رفته و علاقه‌مندان با یادگیری این موارد در مسیر حرفه‌ای شدن در این رشته‌ی جذاب قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است دوره ۶۵‌ام مدیریت دیجیتال مارکتینگ مورخ ۷ شهریور ۹۸ و در ساعت ۹ صبح، در محل دانشگاه صنعتی شریف، باشگاه کارآفرینی تیوان برگزار خواهد شد.

جهت بررسی اطلاعات کامل این دوره به وب سایت www.dmacourse.com مراجعه کرده و یا برای دریافت مشاوره رایگان با شماره ۰۲۱۸۸۳۹۵۰۹۱ تماس حاصل فرمایید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.