نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹

inotex-banner

اینوتکس چیست؟

نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با نام INOTEX تاکنون ۷ دوره در کشور ایران برگزار شده است. این نمایشگاه جهت عرضه نوآوری و فناوری است هدف این نمایشگاه تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکتها و سرمایه گذاری روی طرح ها و استارتاپ هاست.

نمایشگاه اینوتکس در طول هفت دوره برگزاری نمایشگاه میزبان استارتاپ ها و شرکتهای فناوری متعدد بوده است و و بیش از ۱۰۰۰ غرفه دار از ۲۵ کشور در این نمایشگاه حضور داشته اند. تبادل فناوری میان شرکت ها و سرمایه گذارها یکی از اهداف این نمایشگاه است.

هدف دیگر از برپایی نماشگاه اینوتکس اتصال مشتریان محصولات فناوری به تولیدکنندگان است. سرمایه گذارها نیز می توانند فرصت سرمایه گذاری در استارت اپ ها را پیدا کنند.


نمایشگاه اینوتکس از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرد. در اولین دوره از نمایشگاه ایران میزبان کشور روسیه بود و ۵۲ شرکت روسی در این نمایشگاه شرکت کردند. در دوره دوم نمایشگاه کشورهای اوکراین و بلاروس نیز شرکت کردند.

دوره سوم به دلیل استقبال زیاد و شرکت ۸ کشور و ۱۱۱ غرفه دار به نمایشگاه بین المللی تبدیل شد.

در طی ادوار سوم، چهارم و پنجم نمایشگاه، ۶۲۹ شرکت فناور از ۲۴ کشور مختلف در نمایشگاه حضور یافتند که دستاورد آن انعقاد ۱۲۹ مورد تفاهم نامه و قرارداد بین شرکت­کنندگان می­باشد.

سرانجام در سال ۱۳۹۶ نمایشگاه اینوتکس به صورت آزمایشی و محدود میزبان برخی از استارتاپ­ها و نیز مخترعان کشور بود که با توجه به استقبال گسترده مخاطبان از این موضوع، دور هفتم این نمایشگاه در سال ۱۳۹۷ با حضور تمامی اجزای اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور برگزار گردید.

زمان برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹

هشتمین دوره نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ از روز یکشنبه ۱۹ خرداد لغایت چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸ در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد

چندین رویداد تجاری و ترویجی در طول نمایشگاه برگزار خواهد شد که موجبات دسترسی تولیدکنندگان و ارائه کنندگان خدمات و صاحبین دانش فنی را به مشتریان و سرمایه گذاران فراهم خواهد کرد.

بروشور نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹

جهت ثبت نام در این نمایشگاه می توانید از لینک های زیر اقدام کنید:

ثبت نام غرفه داران نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹

آدرس نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹

آدرس: بزرگراه چمران جنوب به شمال، بعد از پل یادگار امام – محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران

جهت ارتباط با مسئولین نمایشگاه می توانید از راههای زیر اقدام کنید:

تلفن: ۰۲۱۸۸۵۰۳۰۳۰

فکس: ۰۲۱۸۸۵۰۳۰۳۰

ایمیل: [email protected]

آدرس پستی: ۱۶۵۷۱۶۳۸۷۱

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.