درباره تیوان

درباره باشگاه کارآفرینی تیوان

باشگاه کارآفرینی تیوان، مجموعه‌ای غیرانتفاعی است که با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی در میان نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به کارآفرینی ایجاد شده است.

تیوان محلی برای شروع ایده های نو و جدید است.

اعضای تیوان، در کنار هم اثر بخشی تیمی و فردی خود را بالا می‌برند، در دورهمی‌ها ایده‌های جدیدی خلق می‌کنند، با استفاده از منتورها و مربیان حرفه‌ای دانش خود را در حوزه‌های فنی، کارآفرینی و کسب و کار ارتقا می‌بخشند و در نهایت برای جذب سرمایه‌گذار یا حضور در شتابدهنده برای طی مراحل رشد آماده می‌شوند.

همچنین اعضا در این مجموعه می‌توانند از فضای کار مشترکی که برای کارآفرینان و علاقه‌مندان این حوزه در نظر گرفته شده برای کار تیمی یا فردی استفاده کنند.در تابستان ۹۴ ایده شکل‌گیری فضایی برای حمایت افراد نوپا در حوزه کسب و کار مطرح شد. با حمایت جناب آقای دکتر ستاری اقدامات اولیه صورت گرفت و در نهایت فضای باشگاه در پژوهشکده انرژی در بهمن ۹۵ در اختیار بخش خصوصی قرار گرفت. در اسفند ۹۵ با بازدید آقای دکتر ستاری رسما افتتاح شد.تیوان در زمستان ۱۳۹۵، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شروع به کار کرد.

0 نفر
عضو تیوان
0
تیم استارتاپی
0
رویداد برگزار شده
+ 0 سال
سابقه فعالیت

#باهم_تواناتریم​

برگزاری رویدادهای کارآفرینی​​

معرفی، نمایش ایده و طرح ارتباط نزدیک اعضا با کارآفرینان موفق​

برگزاری رویداد آموزشی​​

برگزاری دوره‌های آموزشی برای اعضا و افراد غیر عضو، جهت آشنایی با مباحث کارآفرینی و کسب و کار و همچنین آشنایی با دانش فنی روز در زمینه های تخصصی​

فضای کار اشتراکی​​

تیوان به کارآفرینان و علاقه‌مندان به این حوزه که در مراحل ابتدایی بوده و نیاز به کسب دانش و تجربه دارند، فضای کار اشتراکی ارائه می‌دهد.

برگزاری جلسات حل مسئله​

به منظور ایده پردازی برای کمک به رفع مشکلات یک عضو، توسط اعضای دیگر

برگزاری رویدادهای جذب ایده​​

به منظور جذب ایده های کارآفرینانه توسط سرمایه‌گذاران و شتابدهند‌هاو بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و معتبر​

گردهمایی اعضا​​

جهت تقویت روابط اجتماعی بین نسل آینده کارآفرینی​

همراهان تیوان​

حامیان ویژه

شما هم میتوانید عضوی از تیوان باشید

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.