معرفی ایده‌های کسب و کار موفق در ایران و آشنایی با ایده کسب و کار با سرمایه کم

معرفی ایده‌های کسب و کار موفق در ایران و آشنایی با ایده کسب و کار با سرمایه کم

ایده کسب و کار با سرمایه کم امروزه به دلیل شرایط اقتصادی نامطلوب و نرخ بیکاری حاکم بر جامعه رواج بسیاری پیدا کرده است. می‌توان گفت که کسب و کار یک سازمان می‌باشد که برای ایجاد کالا و خدمات نیاز به مشتری دارد.

ایده‌های کسب و کار خانگی

می‌توان گفت یکی از ایده‌های کسب و کار، کسب و کار مربوط به خدمات منزل است. معمولا راه اندازی آنها آسان می‌باشد و نیازی به سرمایه گذاری آنچنانی ندارد، جزء ایده کسب و کار با سرمایه کم می‌باشد. لازم به ذکر است که در این نوع کسب و کار‌ها به هر میزان که سرمایه گذاری کنید به همان اندازه برداشت خواهید کرد.

از ایده‌های کسب و کار خانگی مربوط به خدمات منزل شرکت نظافتی می‌باشد. در این نوع کسب و کار می‌توانید توسط نرم افزار مایکروسافت یک تراکت ساده را طراحی و آن را چاپ کنید و سپس برای تبلیغ کار خود آن را در هرجا و مکانی بچسبانید. بهتر است بدانید که از آنجاییکه جزء ایده کسب و کار با سرمایه کم است، برای راه اندازی آن به پول کمی نیاز دارید. بنابراین می‌توان گفت بهترین ایده کسب و کار است که اکثر افراد با بودجه کم می‌توانند آن را آغاز کنند. بهتر است بدانید که شرکت آمریکایی هوم جوی یکی از شرکت‌های پولدار در زمینه خدمات و تمیز کاری است.

یکی دیگر از ایده‌های کسب و کار خانگی مربوط به خدمات منزل خشکشویی و لباسشویی می‌باشد. برای این کار می‌توانید آگهی‌های خود را در مجتمع‌های مسکونی پرجمعیت که وقت رسیدگی به شست و شوی لباس و ملحفه و … ندارند یا تمایلی به شست و شو با ماشین لباس‌شویی خانگی را ندارند بچسبانید. بنابراین می‌توانید خدمات لباسشویی و خشکشویی که یک ایده کسب و کار با سرمایه کم است را بر عهده بگیرید.

ایده‌های کسب و کار خانگی

کسب و کارهای موفق در ایران

از کسب و کارهای موفق در ایران می‌توان خدمات قالیشویی را نام برد. بهتر است بدانید که این کسب و کار برای راه اندازی احتیاج به سرمایه دارد. زیرا شست و شوی فرش‌های نفیس و گران قیمت مستلزم تجهیزات خاصی هستند. نکته قابل توجه این است که برای کسب و کاری که موانع ورود به بازار بیشتر باشد به همان اندازه درآمد آن کسب و کار بیشتر خواهد بود.

خدمات نماشویی و تمیز کردن شیشه‌ها از دیگر کسب و کارهای موفق در ایران است. برای این کار می‌توانید تراکت چاپ کنید و در محله‌هایی که ساختمان‌های چند طبقه‌ای و برج  دارند بچسبانید. زیرا تمیز کردن شیشه در برج‌ها و ساختمان‌های چند طبقه‌ای بسیار مشکل می‌باشد. بهتر است بدانید که این یک ایده کسب و کار با سرمایه کم است.

تمیز کاری و سرویس کردن استخر از دیگر کسب و کارهای موفق در ایران به شمار می‌آید. همچنین یک ایده با سرمایه کم است زیرا نیازی به سرمایه ندارد و برخلاف تصور همه برای انجام این کار لازم نیست که حتما جوان و پر انرژی باشید. می‌توانید با روش کار این ایده آشنا شوید و در منزل‌های بالا شهر این ایده را به انجام برسانید.

کسب و کارهای موفق در ایران

از دیگر ایده‌های جالب و موفق در ایران شرکت خدمات باغبانی می‌باشد. بنابراین می‌توانید خدمات باغبانی را از همسایه‌های محلی‌تان شروع کنید و کم کم آن را گسترش دهید و یک امپراتوری را در این زمینه برای خود بسازید. شرکت خدمات باغبانی یک ایده کسب و کار با سرمایه کم می‌باشد.

از دیگر ایده‌های موفق مشاور مالی است، که یک ایده کسب و کار با سرمایه کم محسوب می‌شود. بهتر است بدانید که در این زمینه می‌توانید از طریق وبلاگ بازاریابی کنید و در زمینه‌های مختلف مانند مدیریت پول یا بهترین اقدامات کسب و کاری و … مشاور مالی داشته باشید و از این طریق درآمد زایی کنید.

مراقبت از کودکان از ایده‌های عالی برای کسانی که مایل به کار کردن در خانه مشتری هستند می‌باشد. همچنین افرادی که علاقه زیادی به بچه دارند می‌توانند از این ایده به بهترین نحو استفاده کنند. همچنین جالب است بدانید که با اخذ مجوز لازم می‌توانید در منزل خودتان از بچه‌ها مراقبت کنید و در صورت داشتن سرمایه یک موسسه مراقبت روزانه از کودکان را ایجاد کنید و از این طریق درآمد زایی داشته باشید.

کسب و کارهای تک نفره

می‌توان گفت که راه اندازی کسب و کار همیشه احتیاج به سرمایه‌های هنگفت ندارد. بنابراین اگر پول زیاد ندارید نگران نباشید زیرا ایده‌ کسب و کار با سرمایه کم وجود دارد که به سرمایه آنچنانی نیاز ندارد و شما می‌توانید با راه اندازی آن کسب و کار آقای خودتان باشید.

سازمان دهی حرفه‌ای از کسب و کارهای تک نفره است که توسط شبکه‌های اجتماعی می‌توانید به کسب و کارهای نوپا کمک کنید و به یک سازمان دهنده حرفه ای تبدیل شوید. این ایده می‌تواند بهترین درآمد را برای شما داشته باشد، که یک ایده کسب و کار با سرمایه کم می‌باشد.

همچنین می‌توان گفت نگهداری از خانه از دیگر کسب و کارهای تک نفره است، که برای این کار می‌توانید در محله خودتان به دلیل اینکه نسبت به شما شناخت دارند این کار را شروع کنید. زیرا اکثرا به یک فرد قابل اعتماد برای نگهداری از خانه و وسایل منزل احتیاج دارند. این کار یک ایده کسب و کار با سرمایه کم است که می‌تواند برای شما یک منبع درآمد باشد.

وبلاگ نویسی و تبلیغ آن از دیگر ایده‌های جالب تک نفره است. برای راه اندازی این ایده یک وبلاگ را درست کنید و برای آن تبلیغ کنید و با جذب کاربر می‌توانید از سایت‌های خدماتی برای درآمد زایی در این زمینه بهره ببرید.

همچنین می‌توان گفت با بازاریابی برای برخی سایت‌ها می‌توانید درآمدزایی بسیار خوبی داشته باشید. زیرا برخی کسب و کارها برای فروش بیشتر از بازاریاب استفاده می‌کنند. بنابراین یک ایده با سرمایه کم است.

درصورتیکه در قفسه کتابخانه خود کتاب دسته دوم دارید که دیگر تمایلی به خواندن آنها ندارید می‌توانید از طریق سایت‌های فعال یا شبکه‌های اجتماعی به فروش کتاب‌های دسته دوم بپردازید.

همچنین می‌توان گفت با ارائه چند مدرک ساده رانندگی برای سرویس‌های تاکسی آنلاین را عهده دار شوید. در صورت امکان اگر یکی از شرایط آن را نداشتید می‌توانید اتومبیلی برای این کار اجاره کنید.

بهتر است بدانید در صورتیکه سابقه ترجمه دارید می‌توانید با ترجمه مقالات از طریق سایت‌های فعال یا شبکه‌های اجتماعی درآمد خوبی را برای خود  داشته باشید.

اگر فردی هستید که زیادی کتاب می‌خوانید و علاقه به نویسندگی دارید یا در این زمینه مهارتی دارید می‌توانید آن را در فضای مجازی یا وب سایت‌های خبری و … گسترش دهید. از این طریق می‌توانید برای خود درآمدزایی کنید.

راهنمای توریست می‌تواند از کسب و کارهای تک نفره ایده آل باشد. می‌توانید به دلیل آشنایی که با منطقه خود دارید اگر توریستی وارد منطقه شما شد برای آن راهنمای خوبی باشید. این کار سود خوبی برای شما خواهد داشت.

در صورتیکه هنر محصولات دست ساز را دارید و در این زمینه سلیقه خوبی دارید می‌توانید به فروش محصولات دست ساز فکر کنید. همچنین می‌توان گفت از طریق شبکه‌های اجتماعی یا سایت‌های فعال فروش زیادی را می‌توانید داشته باشید و از این طریق سود خوبی را بدست آورید. این یک ایده کسب و کار با سود کم می‌باشد.

در صورتیکه یک موتور دارید یا اینکه توانایی قرض کردن موتور را دارید می‌تواند یک گزینه بسیار عالی برای شما باشد و از طریق آن درآمد زایی کنید. جالب است بدانید که از این طریق می‌توانید خریدهای دیگران را انجام دهید، که گزینه خوبی برای درآمد زایی است.

بهتر است بدانید که اکثر نوجوانان به دلیل فعالیت زیاد در شبکه‎‌های اجتماعی می‌توانند مدیریت رسانه‌های اجتماعی را عهده دار شوند و حساب کاربری شبکه اجتماعی یک کسب و کار را مدیریت کنند و از این طریق درآمدزایی کنند. این یک ایده کسب و کار با سرمایه کم است.

کسب و کارهای تک نفره

ایده کسب و کار با سرمایه کم

می‌توان گفت با توجه به شرایط اقتصادی در کشور و نرخ بیکاری، اکثر مردم به ویژه جوانان به دنبال کسب و کارهایی با سرمایه کم هستند. جالب است بدانید در صورت مدیریت صحیح این نوع کسب و کارها می‌توانید سود فراوانی را از آن بدست آورید. بنابراین می‌توان گفت راه اندازی این کارها به شما درآمد زیاد با کمترین سرمایه گذاری را خواهد داد.

طلا و جواهرسازی یک ایده کسب و کار با سرمایه کم به شمار می‌رود. می‌توان گفت این کسب و کار با هنر همراه است و هیچ وقت از رونق نمی‌افتد و درآمد خوبی را برای صاحبان خود داشته است. می‌توانید این کسب و کار را به تنهایی انجام دهید یا با همکاری گروهی از طلاسازان یک کارگاه کوچک را راه اندازی کنید. حتی می‌توانید طلاهای دسته دوم را تعمیر و باسازی کنید. جالب است بدانید که با این هنر می‌توانید وارد بازار بدلیجات شوید و در این زمینه به یک طراح حرفه ای تبدیل شوید.

می‌توان گفت در گذر زمان برگزاری مراسمات عروسی پرهزینه‌تر و پردردسرتر شده اند. بسیاری از زوجین که در شرف ازدواج هستند مایل هستند برای کاهش استرس و فشار افراد یا شرکتی را استخدام کنند که برنامه ریزی مراسم عروسی آنها را عهده دار شوند. بنابراین در صورتیکه فرد خوش سلیقه‌ای هستید و توان مدیریت چند کار را به صورت همزمان با هم دارید می‌توانید برنامه‌ریزی جشن‌ها و عروسی‌ها را عهده دار شوید. در صورت داشتن سرمایه می‌توانید یک دفتر را اجاره کنید که مشتریان به صورت حضوری بتوانند به شما مراجعه کنند، در غیر اینصورت از یک وب سایت به صورت مجازی می‌توانید بهره‌مند شوید. این کار یک ایده کسب و کار با سرمایه کم است.

خدمات بازاریابی تلفنی برای کسب و کارها از بهترین ایده‌ها برای کسب درآمد هستند. همچنین می‌توان گفت خدمات بازاریابی تلفنی از کم هزینه‌ترین و موثرترین ایده‌ کسب و کار با سرمایه کم است. می‌توان گفت کسب و کارهای مختلفی هستند که با ارائه خدمات و محصول توان فروش و معرفی آنها را ندارند. بنابراین با بازاریابی محصولات و دریافت درصدی از فروش محصولات می‌توانید درآمد زایی کنید. لازم به ذکر است که باید در این زمینه روش‌های بازاریابی را یاد بگیرید تا بتوانید به سرعت در کار خود موفق شوید، که به عنوان یک ایده کسب و کار با سرمایه کم شناخته شده است.

ایده کسب و کار با سرمایه کم

کسب و کارهای کوچک در ایران

از کسب و کارهای کوچک در ایران می‌توان به حسابداری، کتابداری، امور مالیاتی و سرویس‌های شرکتی اشاره کرد. لازم به ذکر است که حسابداری از کسب و کارهای پرسود به شمار می‌آید که در هر شرایطی حتی در وضعیت اقتصادی خراب همه به یک حسابدار نیاز دارند.

مدیریت شرکت‌ها و موسسات بازرگانی از دیگر کسب و کارهای کوچک در ایران محسوب می‌شوند. می‌توان گفت این صنعت تنها به یک دفتر وابسته به بانک‌ها و هلدینگ‌ها نیاز دارد.

از دیگر کسب و کارهای کوچک در ایران دفاتر مشاور املاک می‌باشد. بهتر است بدانید که برای راه اندازی این کسب و کار احتیاجی به سرمایه آنچنانی نخواهید داشت. لازم به ذکر است که کار مشاوران املاک تا حدودی به سلامت اقتصاد جامعه وابسته است. جالب است بدانید که برای شروع این کار به چند نفر کارمند مشاوره املاک و مجوز احتیاج دارید، که یک ایده کسب و کار با سرمایه کم است.

می‌توان گفت با این اقتصاد در حال رشد اجاره خودرو و تجهیزات سفری جزء کسب و کارهای جدید و پرسود محسوب می‌شود زیرا مردم امروزه بیشتر از خودروهای اجاره ای و سرویس‌هایی خاص استفاده می‌کنند. این یک ایده کسب و کار با سرمایه کم محسوب می‌شود.

می‌توان گفت که وکالت مانند حسابداری با هزینه راه اندازی پایین از کسب و کارهای پر سود به حساب می‌آید. جالب است بدانید که وکالت تنها شامل وکیلان نمی‌باشد و کارمندان اسناد رسمی، مشاوران املاک و افسران توافق را هم شامل می‌شود.

همچنین می‌توان گفت که اجاره دهی املاک از کسب و کارهای جدید و پر سود است. جالب است بدانید که درآمد اجاره دادن زمین‌های غیر مسکونی و مسکونی بیشتر از خرید آنها می‌باشد. بهتر است بدانید که اجاره دادن حتی اجاره تجهیزات صنعتی و تبلیغاتی هم بسیار پر سود و درآمد هستند. یک ایده کسب و کار با سرمایه کم است.

سرویس‌های متخصص طراحی از دیگر کسب و کارهای جدید و پرسود هستند زیرا می‌توان گفت که عملکرد کسب و کارها به طراحی‌های آنها وابسته می‌باشد.

کسب و کارهای کوچک در ایران

معرفی کسب و کارهای موفق

می‌توان گفت که پل طبیعت که یکی از کسب و کارهای موفق بود، که توسط لیلا عراقیان در سن ۲۵ سالگی طراحی شد. پل طبیعت ۲۷۰ متر است و ۲ هزار تن وزن دارد. این پل باعث متصل شدن دو بوستان تهران بر فراز بزرگراه مدرس شده است، که جوایز داخلی زیادی را گرفته است. اما بهتر است بدانید که لیلا عراقیان بعد از گرفتن جایزه بین المللی آرکیتایزر+A تیتر رسانه‌های داخلی و خارجی شد. جالب است بدانید که لیلا عراقیان را در ایران به عنوان برنده معتبرترین جایزه معماری جهان می‌شناسند.

از دیگر کسب و کارهای موفق می‌توان به کیک‌های لواشکی اشاره کرد که توسط خانم خدیجه مرتعشی ۳۷ ساله از انزلی ایجاد شد. می‌توان گفت که خدیجه مرتعشی به مدت سه سال است که کار خود را به صورت حرفه ای و انبوه آغاز کرده و تاکنون توانسته است ۴۰ نوع کیک را ابداع کند. می‌توان گفت با خلاقیتی که داشته است توانسته است در بین مشتریان خود از محبوبیت خاصی برخوردار باشد. همچنین می‌توان گفت که خانم مرتعشی با یک ایده کسب و کار با سرمایه کم هم اکنون صاحب دو مغازه در انزلی می‌باشد.

جالب است بدانید که از کسب و کارهای موفق در زمینه اینترنتی می‌توان آمازون را نام برد. سایت آمازون در سال ۱۹۹۴ افتتاح شد که تا الان ۳۴۰۰۰  نفر  را به عنوان کارمند در سراسر دنیا استخدام کرده است. جالب است بدانید که این سایت جزء پردرآمدترین سایت‌ها می‌باشد. می‌توان گفت هر نوع کالایی را که لازم داشته باشید می‌توانید آن را در سایت‌ آمازون پیدا کنید، که در کشورهای انگلستان، ژاپن، چین و اتریش نمایندگی دارد. بنابراین نمی‌توان آن را یک فروشگاه آنلاین دانست و جزء ایده کسب و کار با سرمایه کم محسوب می‌شود.

1 دیدگاه

  1. آرش

    با سلام
    بسیار خوشحال و مسرورم که در وطنم مردان و زنان نیک نهادی چون شما وجود دارند که نه تنها دست نیاز به سوی دولت دراز نکرده اند بلکه خود آستین بالا زده اند تا راه و رسم کسب رزق حلال را به جوانان وطن آموخته و در راه کارافرینی قدم بردارند.
    با دیدن سایت بی آلایش و مفیدتان مسرور گشتم.مطینم که پشت این سایت اعضایی دلپاک و روزی ده نشسته اند که هدفشان روزی دادن و رزق بردن میباشد.
    راهتان هموار باد

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.