رویداد مثلث (گردهمایی تولیدکنندگان و تامین کنندگان)

رویداد مثلث (گردهمایی تولیدکنندگان و تامین کنندگان)

مثلث چیست؟

رویداد مثلث با هدف شناخت بیشتر از فضای آنلاین کشور و شناسایی موقعیت‌های مناسب برای رشد تجارت B2B ساخته شده است. این رویداد با پشتوانه تیم ویترین نت، پلتفرم آنلاین B2B برای ارتباط خریداران با تامین کنندگان به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

اهداف مثلث؟

  • بررسی تغییرات و پیشرفت‌های فضای آنلاین در حوزه B2B در دنیا
  • شبکه سازی و ارتباط مستقیم بین تامین کننده‌ها و تولید کننده‌ها
  • انتقال اطلاعات و یادگیری جمعی

در اولین رویداد مثلث چه میگذرد؟

اولین رویداد مثلث با حمایت تیم ویترین نت و تیوان برگزار می‌گردد، که موضوع اصلی این رویداد بررسی ضرورت و نیاز آنلاین شدن تجارت B2B و خارج شدن از بازار سنتی است. در این دورهمی سخنرانی آقای حاجی زاده در مورد مباحث ترند و به روز دنیای B2B و آقای بخشعلی با موضوع ضرورت‌های آنلاین شدن تجارت B2B و اهمیت وجود پلتفرم‌های B2B را خواهیم داشت.

این رویداد به درد چه کسانی میخورد؟ 

  • تولیدکننده‌ها و تامین کننده‌ها
  • مدیران صنعتی
  • مدیران فروش و بازاریابی شرکت‌های بزرگ
  • کسب و کار‌های کوچک و نوپا
  • و سایر علاقه مندان به این حوزه

سخنرانان

محسن حاجی زاده:هم بنیان گذار و مدیرعامل شرکت ویترین نت.

ایمان بخشعلی:ایمان بخشعلی دانش اموخته MBA مارکتینگ از دانشگاه تهران است. بیش از ۸ سال سابقه همکاری و مشاوره با برند های داخلی و خارجی همچون شیرین عسل، تحفه، ایلی، تریزا، شی و پولو در زمینه فروش و مارکتینگ صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی. منتور بیزینس و فروش شتابدهنده های دیموند و ستاک و در حال حاضر به عنوان مدیر فروش و بیزنس پارتنرشیپ الوپیک

محمودرضا منصوری:محمودرضا منصوری فارغ التحصیل داشگاه تهران در رشته MBA است و در رزومه کاری خود، تجربه بنیانگذار بودن و مدیریت در بخش‌های مختلف در شرکت‌های بزرگی مانند چای احمد، برند طبیعت و همچنین وزارت کشاورزی را دارد.
ایشان بیشتر از ۱۴ سال سابقه رهبری تیم، برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت هزینه و منابع با تمرکز بر روی مدیریت زمان و بحران در شرکت‌های بزرگ و متوسط را دارند.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.