سوالات متداول

سوالات متداول

اگر به دنبال کارآفرینی هستید ، ایده ای برای تشکیل استارت آپ دارید ، یا به دنبال اجاره فضای کار اشتراکی هستید.

باشگاه کارآفرینی تیوان ، در جهت رشد کشور دست به اجاره فضای کار اشتراکی زده است و به عنوان یک پیش شتابدهنده مفتخر است که در فضایی مناسب را در اختیار تیم های استارتاپی در جهت رشد و نمو قرار می دهد.

در اینجا به سوالات متدوال شما پاسخ داده شده است ، درصورتیکه به جواب نرسیدید از طریق چت و روشهای دیگر تیم تیوان جوابگو سوالات شما می باشند.

تیوان چه امکاناتی در اختیار استارتاپ من میگذارد؟
باشگاه کارآفرینی تیوان در کنار فضای کار اشتراکی و دفاتر اختصاصی، امکان رزرو اتاق جلسات ،شرکت در رویدادها و وبینارهای آموزشی با تخفیف ویژه را برای اعضا خود مهیا میکند
چطور می‌توانم از فضای کار اشتراکی تیوان استفاده کنم؟

برای استفاده از فضای کار اشتراکی باید همه اعضای تیم، فرم عضویت را تکمیل نموده و منتظر تماس همکاران ما باشید. نام تیم شما در لیست تماس ما قرار می‌گیرد و به صورت تلفنی از شما برای شرکت در جلسه حضوری دعوت به عمل خواهد آمد. در جلسه حضوری، علاوه بر معرفی تیم و ایده خود با اهداف و فعالیت‌های تیوان نیز بیشتر آشنا خواهید شد.

چند رورز پس از ثبت نام با من تماس گرفته خواهد شد؟

پاسخ این سوال به عواملی چون ظرفیت و شرایط تیوان در زمان درخواست، وابسته است لذا اگر بیش از دو هفته پس از ثبت نام با شما تماسی گرفته نشد، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ما، پیگیری نمایید.

تیوان چه امکاناتی در اختیار استارتاپ من می‌گذارد؟

باشگاه کارآفرینی تیوان در کنار فضای کار اشتراکی امکان رزرو اتاق جلسات مجهز، شرکت در رویدادهای آموزشی برگزارشده در تیوان با تخفیف ویژه (و گاها ۱۰۰%) و امکان استفاده از مشاوره و تجربیات منتورهای بنام و باسابقه را در اختیار استارتاپ شما قرار می‌دهد. ما برای رفع خستگی شما از کار نیز برنامه‌ریزی کردیم.

تفاوت انواع عضویت چیست؟

عضویت طلایی به معنی داشتن یک میز ثابت در فضای کار اشتراکی تیوان است که فقط شما حق استفاده از آن را دارید. در مقابل عضویت نقره‌ای به معنیست که شما می‌توانید هر ماه به مدت ۸۰ ساعت در ماه و در هر روز حضور از یکی از صندلی‌های مشترک فضای کار استفاده نمایید. نوع سوم عضویت، یعنی برنزی به معنی استفاده از اطلاع رسانی از زمان برگزاری و کدهای تخفیف رویدادهاست. در هر سه عضویت امکان رزرو اتاق جلسات وجود دارد. در طلایی و نقره‌ای به ازای هر تیم به ترتیب، ۸ و ۶ ساعت در ماه رایگان است و برای بیش از آن هزینه دریافت می‌شود.

تیوان چه کمکی به فریلنسرها می‌کند؟
فریلنسرها با ارسال رزومه خود به آدرس ایمیل [email protected] می‌توانند خود را به استارتاپ‌های مستقر در تیوان معرفی نموده و در صورت تمایل به آن‌ها بپیوندد.
استارتاپ من در مراحل اولیه بوده و هنوز تیم ندارم. امکان استفاده از فضای کار اشتراکی را دارم؟
تیوان یک فضای پویا برای تمامی افرادی است که می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند
Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.